כוח אדם ניקיון ואחזקה

 
 

שירותי כוח אדם
לחברת דב ביטחון המלצות וניסיון רב בתחום משאבי אנוש. שירותי ההעסקה וההשמה של החברה מותאמים לצרכים של כל לקוח, ומאפשרים לו להגיב במהרה ולהתאים את העסק לתנודות השוק. החברה מגייסת ומעסיקה עובדים עבור משרות קבועות וזמניות, לתקופות קצרות וארוכות, ובמגוון רחב של תחומים.

לדב ביטחון ניסיון ומוניטין רב במתן שירותי כוח אדם זמניים וקבועים בהתרעה קצרה, עבור מפעלי ייצור, רצפות ייצור מכל הסוגים ולעבודות כלליות. לכל העובדים המגויסים על ידי החברה ניסיון רב, והם עוברים הכשרה מקצועית ומבחני קבלה קפדניים. הספקת עובדים תינתן בהתאם לדרישות הלקוח, גם מבחינת מגזר האוכלוסייה.

מיום הקמתה הציבה החברה סטנדרטים גבוהים למתן שירות מעולה למעסיקים, למחפשי עבודה ולעובדים. מחויבות זו באה לידי ביטוי בביצוע אבחון מעמיק של צורכי הלקוח, כמו גם בהתאמת העובד לארגון ולתפקיד הנדרש. החברה מבצעת אבחון, מיון והדרכה לכל מועמד לקראת ראיון העבודה, כולל ליווי והתאמת כוח אדם במקום הצבתו. למנהלי החברה יש אחריות מלאה בנושאי נוכחות עובדים וזכויותיהם והקפדה על דרישות הלקוח ושביעות רצונו.

 דב ביטחון שירותי כוח אדם
דב ביטחון שירותי כוח אדם
   

שירות ניקיון ואחזקה
המחירים האטרקטיביים, היחס האישי והשירות המקצועי מציבים את דב ביטחון במקום הראשון בניקיון. דב ביטחון מעסיקה עובדים מקצועיים, מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחומי הניקיון והאחזקה. שירותים אלו ניתנים תוך התמקדות במצוינות ובשמירה על קשר רציף עם הלקוח, במטרה שיהא שבע רצון בכל עת.

החברה מספקת קשת מקיפה של שירותי ניקיון ואחזקה כלליים, ללקוחות במגזר הפרטי והעסקי בכל הרמות: מרכזים לוגיסטיים, מגדלי משרדים, בנייני מגורים, אתרי בנייה, מפעלים ועוד. לדב ביטחון יכולת ארגונית רחבת-היקף בזכות צוות ניהול מנוסה, מיומן ומקצועי, והיא מציעה ללקוחותיה:

• שירותי ניהול ואחזקה
• שירותי ניקיון כללי
• ניקיון אולמות, מסעדות וגני אירועים
• שירותי אחזקה

 דב ביטחון שירותי ניקיון ואחזקה
דב ביטחון שירותי ניקיון ואחזקה